Zakres działalności

  • Obsługa techniczna i logistyczna testów, egzaminów, ankiet, głosowań
  • Sprzedaż dedykowanego oprogramowania (UPSA, AS-SMS, AS-Voting)
  • Sprzedaż testów psychologicznych (AVEM - Wzorzec zachowań i przeżyć związanych z pracą, IPS - Inwentarz osobowości w kontekście sytuacyjnym)
  • Analizy statystyczne
Doświadczenie

Nasze doświadczenie z zakresu metod automatyzacji procesów przeprowadzania, wprowadzania i analizy wyników testów sięga roku 1990, gdy po raz pierwszy zetknęliśmy się z tematyką testów pisząc moduły Wiedeńskiego Systemu Testów dla firmy Dr.G.Schuhfried GmbH. Od tego czasu sprzedając i oferując nasze produkty i usługi softwarowe w zakresie testów i egzaminów jednocześnie zostaliśmy zmobilizowani do udziału w projektowaniu całego procesu egzaminacyjnego, którego celem było umożliwienie jego automatyzacji z zapewnieniem np. odpowiedniego poziomu poufności, czy niezależności oceny.

Rozwijane od 2002 roku umiejętności logistyczne nabyte podczas organizacji kongresów, szkoleń i konferencji, w których jednym z elementów jest ankieta, test wiedzy, czy głosowanie, wiedza z zakresu statystyki oraz współpraca z ekspertami w tej dziedzinie pozwalają nam na zaoferowanie bardzo kompleksowego pakietu usług.