Witamy w części serwisu poświęconej organizacji szkoleń i konferencji.

Organizacja dużej, ogólnopolskiej konferencji jest skomplikowanym zadaniem logistycznym i technicznym. Konieczna jest ścisła współpraca całego sztabu ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie poszczególnych elementów imprezy (baza dydaktyczna z wyposażeniem, obiekty hotelowe, transport, wyżywienie, imprezy towarzyszące, infrastruktura informatyczna, materiały drukowane, etc.).

Jako firma zajmująca się planowaniem i organizacją tego rodzaju przedsięwzięć wiemy, że sukces w tym zakresie wymaga olbrzymiej konsekwencji, determinacji, uporu, setek przeprowadzonych rozmów, tysięcy wysłanych listów i wielu dni ciężkiej pracy. W każde realizowane zadanie wkładamy wiele entuzjazmu, pomysłowości i kreatywności. Nieważne, czy jest to spotkanie biznesowe, szkolenie lub warsztaty zlecone przez małą firmę, czy też wystawy, prezentacje i konferencje na wielką skalę, dla ogólnopolskich towarzystw naukowych. Każdy Klient jest dla nas ważny i unikatowy. Dlatego nie przedstawiamy Klientom szablonowych, powielających się propozycji. Do idei Zleceniodawców podchodzimy w sposób indywidualny. Nasza głęboka znajomość zagadnienia, oraz bogate wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez w Polsce oraz różnych krajach Europy, umożliwia nam stworzenie przedsięwzięcia na wysokim poziomie.

Każde realizowane przez nas Zlecenie jest wyjątkowe, niezależnie od budżetu czy wielkości grupy. Realizacja Państwa wymagań to dla nas cel, któremu całkowicie się podporządkowujemy. Identyfikujemy się z naszymi Klientami pracując tak, jakbyśmy byli rozszerzeniem ich firm, wkładając w wykonywane zadania tyle zaangażowania ile wkładamy we własne przedsięwzięcia.

Dzięki zapleczu technicznemu i softwarowemu (AS-SOK, AS-Event, AS-SMS, AS-Voting, UPSA) jesteśmy w stanie organizować lub współorganizować naprawdę duże konferencje na wysokim poziomie.

Aktualności

22 - 25 kwiecień 2015, Wisła - VII Konferencja Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Alergologicznego „Najnowsze osiągnięcia alergologii w codziennej praktyce lekarskiej”. Więcej...

25 kwiecień 2015, Wisła - „Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego”. Więcej...

9 - 12 września 2015 r., Bydgoszcz - Kongres Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Więcej...

2014, Cykl spotkań w ramach Akademii Alergologii Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Więcej...

24 - 26 września 2014 r., Serock - Kliniczne Forum Ekspertów Europy Środkowowschodniej. Podsumowanie konferencji...

2 - 5 kwiecień 2014, Wisła - VI Konferencja Szkoleniowa PTA „Alergologia na granicy specjalności". Podsumowanie konferencji...

5 kwiecień 2014, Wisła - „Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego”. Podsumowanie konferencji...