Ankiety, egzaminy, testy!

Witaj na stronach działu zajmującego się automatyzacją i wspomaganiem procesów związanych z organizacją, wprowadzaniem i analizą wyników różnego rodzaju testów, egzaminów, głosowań i ankiet. Od 14 lat wspieramy naszych klientów oferując nasze usługi w zakresie automatyzacji procesów wprowadzania i analizy pozyskiwanych w ten sposób danych. Oferujemy odpowiednie oprogramowanie (UPSA - skanowanie i analiza papierowych arkuszy, AS-SMS - pytania, quizy, testy, ankiety za pomocą SMS-ów, AS-Voting - głosowania, testy, ankiety, wybory za pilotów) jak i nasze usługi logistyczne, statystyczne i doradcze w zakresie organizacji całego procesu związanego z przygotowaniem i przeprowadzeniem ankiety, egzaminu czy głosowania.

Firma jest też jedynym punktem dystrybucyjnym w Polsce licencji i oprogramowania do testów psychologicznych AVEMIPS.

Naszą misją jest odciążenie klienta co najmniej od wszelkich niemerytorycznych prac związanych z organizacją i analizą wyników ankiet, egzaminów i głosowań. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy i naszym rozwiązaniom zyska więcej czasu na realizację prac merytorycznych, w których jest ekspertem.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z profilem naszej działalności i bardziej szczegółową ofertą usług i produktów.

Aktualności

Kwiecień 2014: zakończono kolejne egzaminy wstępne na kierunki medyczne Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Wiedniu (FH Campus Wien). Firma COPING opracowująca testy egzaminacyjne jak co roku skorzystała z naszego doświadczenia w przygotowaniu formularzy testów. Do skanowania i analizy wyników jak zwykle został wykorzystany system UPSA w wersji 6.1.

Wrzesień 2013: Pierwsze wdrożenie UPSA z możliwością automatycznego rozpoznawania korekt. UPSA została wykorzystana przez firmę COPING podczas testów uzupełniających na Uniwersytecie Wiedeńskim – ponad 8000 arkuszy.

Zobacz także wyniki analiz ankiet satysfakcji uczestnika naszych ostatnich konferencji (do wprowadzania i wstępnej analizy wyników używamy systemu UPSA):